نتایج جستجو برای عبارت :

شنوتو

چندی
است برای یک پروژه شخصی و البته وقت پرت زیادی که در مسیر رفت و آمدم تلف می‌شود -
و فکر می‌کنم باید به نحو مفیدی پر شود - بیش از پیش پیگری پادکست‌های فارسی و
غیرفارسی هستم. به همین خاطر کانال و وبسایت شنوتو را هم زیر نظر گرفتم. این نوشته
بر اساس کانال تلگرام شنوتو نوشته شده است.
ادامه مطلب
مجموعه پادکستهای «بِه‌شید» تلاش من برای به اشتراک گذاشتن نتایج تلاش‌هایم برای رسیدن به راه‌حل‌هایی آسان و کارآمد برای تغییر، کنار گذاشتن تنبلی و رسیدن به حال خوب است.

این پادکستها در کانال بِه‌شید در سایت شنوتو و در صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام هم بارگذاری شده و می‌شوند، ان‌شاءالله.

کانال بِه‌شید در شنوتو
صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام
با وجود این که شاهنامه شهرتی جهانی دارد و زیبایی خاصش کشورهای دیگر را برای مطالعه آن جذب نموده است، ما گاهی توان خواندن آن را نداریم یا اگر هم داریم حوصله خواندن  کتابی که بین چهل تا شصت هزار بیت هست رو نداریم. 
با این وجود من شخصا علاقه دارم آن را بخوانم. توی تبلتم دو نسخهٔ متفاوت از این کتاب رو دارم و گه گاهی ابیاتی رو میخوانم و حالا به کمک سایت های واژه یاب معنایش میکنم.
با این وجود چند روز قبل خواهرم سایتی را  که پادکست فردوسی خوانی داشت مع
پادکست های زیادی هستند که ارزش گوش کردن دارند، فهرست برخی از آنها که خودم دنبال می کنم را با افتخار تقدیمتان می کنم:
1) در پادکست  «بی پلاس» ، علی بندری خلاصه کتاب‌های معروف غیرداستانی را به زبانی دلنشین روایت می کند.
2) در پادکست  «10صبح» ، میثم زرگرپور و امید اخوان در قالب گپ و گفتی بداهه، تجربیات خود از دنیای استارت آپی را در اختیار شنوندگان می گذارند، مصاحبه های خیلی خوبی هم با کوفاندرهای برخی استارت آپهای موفق انجام داده اند که شنیدنی است
یادتان هست که گفتم من اول متن‌محور و بعداً صدامحور هستم؟ دوست دارم بخوانم و بعد از آن ترجیح می‌دهم بشنوم؟ گفتم که تا امروز یک شبکه‌ی اجتماعی خوب که بشود در آن صدا اشتراک‌گذاری کرد ندیدم و کسی هم چیزی معرفی نکرده است؟
حالا خبر خوب و خوش برای علاقه‌مندان این‌که فکر می‌کنم موفق شدم یک شبکه‌ی اجتماعی صدامحور پیدا کنم. زیاد قدرتمند نیست اما بدک هم نیست، هم نسخه‌ی تحت وب دارد -بر خلاف اینستارادیو- هم اپلیکیشن اندرویدی که -ایضا بر خلاف اینست
دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول MP3

دانلود فایل

کتاب صوتی 1984 - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › کتاب-صوتی-1984۲ مرداد ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول. دانلود کتاب صوتی ۱۹۸۴ اثر جورج اورول. پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا فروش کتاب ...
دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی - Download.irdownload.ir › دانلود-رمان-1984دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی دانلود کتاب زیبای 1984 اثر جورج اورول . اریک آرتور بلر (Eric A
به توصیه‌ی دوباره‌ی یکی از دوستانم کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو خوندم و این نظر رو براش در طاقچه ثبت کردم:
«کتاب مفیدی است که شرط بهره‌بردن از اون، خوندنش برای استفاده‌بردنه و نه برای نقد کردن؛ جزء اون دسته از کتاب‌هاست که بدک نیست چند وقت به چند وقت مطالعه‌ش کرد تا اثر اون در روزمره‌گی دنیا فراموش نشه و تازه بشه و تازه بمون.»
خدا رو چه دیدین؟ شاید خل شدم و بلندبلند خوندمش و تو کست‌باکس یا شنوتو منتشرش کردم؛ سعی هم می‌کنم که برای رضای خدا
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفق
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفقیتwww.takbook.co
۱- ساخت پادکست راحت است
محتوای صوتی یا ساخت پادکست در مقایسه با متن و محتوای ویدئویی، بیشتر برای کاربران قابل‌دسترسی است. در واقع لازم نیست آنها متن‌های طولانی را بخوانند و به راحتی می‌توانند به متن شما گوش بدهند. برای مثال، آن‌ها می‌توانند درحالی‌که ورزش یا رانندگی می‌کنند، به پادکست شما گوش دهند. پادکست شما آن‌ها را از این فعالیت‌ها دور نخواهد کرد؛ بلکه این فعالیت‌ها را برای آن‌ها لذت‌بخش‌تر می‌کند.
۲- ساخت پادکست و قرار دادن آن
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

خرید کتاب (تختخوابت را مرتب کن) | اثر ... - بانک کتاب ناهید www.nibs.ir › Book › تختخوابت-را-مرتب-کن - Translate this page خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون. کتاب تختخوابت را مرتب کن - کافه کتاب 2017 cafe-ketab2017.blogfa.com › post Translate this page کتاب تختخوابت را مرتب کن - عاش
۱- ساخت پادکست راحت است
محتوای صوتی یا ساخت پادکست در مقایسه با متن و محتوای ویدئویی، بیشتر برای کاربران قابل‌دسترسی است. در واقع لازم نیست آنها متن‌های طولانی را بخوانند و به راحتی می‌توانند به متن شما گوش بدهند. برای مثال، آن‌ها می‌توانند درحالی‌که ورزش یا رانندگی می‌کنند، به پادکست شما گوش دهند. پادکست شما آن‌ها را از این فعالیت‌ها دور نخواهد کرد؛ بلکه این فعالیت‌ها را برای آن‌ها لذت‌بخش‌تر می‌کند.
۲- ساخت پادکست و قرار دادن آن
اینکه من موفق شدم توی یک هفته چهار تا پادکست رو میکس‌ کنم واقعا به خودم افتخار می‌کنم . پادکست مهدی اولین پادکست میکس شده است که آپلود شده بزودی لینکش رو می‌ذارم که برن حالشو ببرن . بعدش یکی از دوستان که اسمش ((ف)) هست نصف شب ما رو کلی دعوا کرد که خیلی وقته اون پادکستی که باهاش ضبط کردم رو براش نفرستادم . با هر بدبختی شد این پادکست میکس شد . پادکست نزدیک سه ساعت بود و هم برای میکس و هم برای رندرینگ و هم برای آپلود خیلی اذیت شدم . خیلی کیفیت کار رو پ
اگه پادکست گالینگور رو نمی‌شناسید؛ اول این پست رو بخونید. دومین اپیزود گالینگورکست درباره یه کتاب علمی‌تخیلیه. کتاب انسان‌ها نوشته مت هیگ رمان‌نویس بریتانیایی، داستان یه آدم فضاییه که به واسطه ماموریتی که بهش واگذار شده در قالب یه انسان اومده به زمین. این آدم فضایی با سوالات و بن‌بست‌های زیادی درباره ما آدما دچار میشه و کارهایی که در طول رمان انجام میده؛ باعث میشه بیشتر به فکر فرو بریم.

گویندگان قسمت دوم پادکست، مستور (گوینده اصلی) و
پادکست (به انگلیسی: Podcast) یا پادپخش یا تدوین صوتی انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال است که توزیع آن در اینترنت با استفاده از خوراکصورت می‌گیرد، و توسط کاربران معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.
برای دریافت آن، معمولاً از برنامه‌های خبر خوان که از خدمات وب استفاده می‌کنند استفاده می‌شود و
رمان خدمتکارها نوشته کاترین استاکت، داستان زندگی چند زن خدمتکار در دهه 60 و 70 میلادیه. دهه‌ای که یاد و خاطرش برای بازمونده‌های اون دوران، سیاه و سفیده. نه به این خاطر که تلویزیون‌های رنگی هنوز ساخته نشده بودن؛ نه! به این دلیل که هرچیز در اون دوران فقط دو رنگ می‌تونست داشته باشه! یا رومی رومی، یا زنگی زنگی! یکی برای سیاه‌پوست‌ها و دیگری برای شهروندان سفید پوست.

من در دهه 1970 بزرگ شدم ولی فکر نمیکنم نسبت به ده سال پیش چیز زیادی تغییر کرده با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها